O Firmie

Krótko o nas

Spółka EKOPARK OPERATOR powstała na potrzeby projektu ITK POINT.

Naszym celem jest sprzedaż , dystrybucja oraz popularyzacja , wielu rozwiązań przyszłości które pochodzą z „kuźni” naszej Spółki matki EKOPARK SA – producenta i pomysłodawcy ITK POINT. Spółki Notowanej na NewConnect, przedsiębiorstwa z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w budowaniu , promowaniu i sprzedaży odnawialnych źródeł energii . Czego dowodem jest uruchomione w 2021 roku nowoczesne Centrum Badawczo Rozwojowe Odnawialnych Źródeł Energii EKOPARK w Lipienicy oraz współpraca technologiczna i naukowa z Centrum Badawczym Polskiej Akademii Nauk KEZO. Dzięki temu, nasze inwestycje i ich rozwój są monitorowane przez niezależne jednostki badawcze a nasi klienci mają dostęp do wsparcia i doradztwa wybitnych polskich specjalistów. Wszystkie gminy, w których pojawi się ITK POINT wraz systemem PIM, stają się uczestnikami programu badawczo-rozwojowego Polskie Inteligentne Miasto monitorowanego przez KEZO Centrum Badawcze PAN. Oznacza to wprowadzanie do przestrzeni publicznej technologii zweryfikowanych i rekomendowanych przez powołane do tego polskie instytucje naukowe.

IMG_0723

Nasza misja

Wierzymy, że Inteligentny Terminal Komunikacyjny POINT ma do spełnienia bardzo ważną i odpowiedzialną misję społeczną. Jego forma, kształt oraz funkcjonalności są jasną odpowiedzią na potrzeby społeczne związane z obecnym stanem przystanków, potrzeb mieszkańców i udogodnień związanych z dostawą przesyłek, czy korzystania z bankomatów. Jednak najważniejsza wartością jaką daje ITK POINT jest bezpieczeństwo dzieci oczekujących na transport przy równoczesnej możliwości załatwienia codziennych spraw w jednym miejscu.

Misja jaką sobie wyznaczyliśmy

Naszym celem jest sprzedaż, dystrybucja oraz popularyzacja, wielu rozwiązań przyszłości które pochodzą z „kuźni” naszej Spółki matki EKOPARK SA.

Rozwiązanie problemu na miarę 21 wieku

Wierzymy, że Inteligentny Terminal Komunikacyjny POINT ma do spełnienia bardzo ważną i odpowiedzialną misję społeczną.

Krótko o firmie

ITK POINT pozwoli nawet najmniejszym gminom dołączyć do najbardziej zaawansowanych rozwiązań komunikacyjnych na świecie, stanąć w technologicznym szeregu na równi z takimi liderami jak Kopenhaga, Londyn Tokio czy Paryż.

Dane firmy

Ekopark Operator Sp. z o.o.

Siedziba firmy:
Lipienica 12
87-410 Kowalewo Pomorskie

Centrum logistyczne:
Lipienica 12
87-410 Kowalewo Pomorskie

NIP: 5030088284
REGON: 524794678
KRS: 0001026493